مجتمع فنی تهران واحد تبریز

آموزش پروژه محور برنامه نویسی

آموزش برنامه نویسی

بدون شک، برنامه نویسی یکی از مهم‌ترین مهارت‌هایی است که امروزه نه تنها برای فارغ التحصیلان دانشجویان رشته مهندسی کامپیوتر، بلکه برای سایر رشته‌ها و زمینه‌ها نیز به شکل ضروری، مورد نیاز است. هر ساله، بر تعداد موقعیت‌های شغلی که مرتبط با برنامه‌نویسی هستند و یا پیش‌نیاز اصلی آن‌ها برنامه‌نویسی است، افزوده می‌شود. از طرفی، بخشی جدا نشدنی از فرایند تحقیق و پژوهش در اکثر رشته‌های دانشگاهی امروزی، کار با کامپیوتر و توانایی پیاده‌سازی ایده‌ها و الگوریتم‌ها در قالب برنامه‌های کامپیوتری است. قطعا در این مسیر، دانشجویان نیازمند یادگیری و کسب مهارت‌های برنامه‌نویسی هستند.

 

دوره های پیشنهادی و ضروری در حیطه برنامه نویسی:

 

visual-csharp_logo

 

۱- پک کامل تربیت برنامه نویسی آماده بکار

هدف از این دوره تربیت برنامه نویسی آماده فعالیت در بازار کار میباشد. فارغ التحصیل این دوره میبایست توانایی اخذ و انجام قراردادها و پروژه ها ی برنامه نویسی را داشته باشد. از این رو کلیه دوره های لازم در این خصوص به شکل پروژه محور و طی کلاس های کاملا عملی ارائه میگردد.

زبان برنامه نویسی c#  و مبانی برنامه نویسی؛ مباحث تحلیل پروژه و مهندسی نرم افزار ، دیتابیس و نرمال سازی پایگاه داده، c#  پیشرفته و نگرش برنامه نویسی تحت ویندوز و تحت وب از جمله سرفصل ها ی این دوره آموزش میباشد.

این دوره در مدت ۱۰۰ ساعت آموزشی و با مبلغ ۷۵۰ هزار تومان ارائه می گردد.

 

 

android-logo

۲- آموزش برنامه نویسی اندروید

امروزهاندرویدیکی از درآمدزاترین برنامه نویسی ها محسوب می شود.بدون تردیداندرویدیکی از محبوب ترین سیستم عامل های حال حاضر محسوب می شود که توسط شرکت های مختلفی پشتیبانی می شود.

سیستم عامل اندروید بر اساس هسته لینوکس بنا شده است.اندروید در حقیقت برنامه ای است که کاربر و هسته را به هم مرتبط می کند.آموزش برنامه نویسی اندروید امروزه یکی از پرطرفدارترین موضوعات شده است، چرا که با آموزش اندروید هم می توان درآمدی مناسب کسب کرد و هم اینکه برنامه نویسی اندروید بسیار جذاب و متنوع است.

این دوره در مدت ۸۰ ساعت آموزشی و با مبلغ ۷۵۰ هزار تومان ارائه می گردد.

همچنین برای فارغ التحصیلان هر دو دوره زمینه اشتغال و ارتباط با بازار کار مرتبط فراهم شده و مجتمع فنی تهران شعبه تبریز برنامه ریزی خاصی در این مورد انجام داده است.

 

apple-logo

 

۳- برنامه نویسی در پلتفرم iOS

برنامه نویسی موبایل یک بحث پر طرفدار و همچنین پر درآمد در ایران شناخته می شود از برنامه نویسی اندروید گرفته تا برنامه نویسی دیگر پلتفرم ها مانند IOS و…   مجتمع فنی تهران واحد تبریز تصمیم گرفت دوره آموزش برنامه نویسی iOS  که بر پایه زبان برنامه نویسی objective c  می باشد را برای علاقه مندان محترم برگزار نماید . در این دوره با بهره مندی از مجرب ترین اساتید پروژه های مختلف از مقدماتی تا پیشرفته ارائه شده و در حال حاضر در جامعه ایران و همچنین در بازار بین الملل برنامه نویسی در پلتفرم iOS  مخاطبین بسیاری دارد.

مخاطبین دوره چه کسانی هستند ؟

اگر می خواهید برنامه برای گوشی های اپل  و iPad بنویسید !

اگر می خواهید نرم افزار خود را از طریق  Apple App Store بفروشید و پول دار شوید !

اگر در شرکت خود نیاز به علم برنامه نویسی دستگاه ها اپل دارید.

اگر می خواهید برنامه نویس موبایل شوید !

اگر می خواهید با تازه ترین ها تکنولوژی در برنامه نویسی آشنا شوید !

اگر …

این دوره را به شما پیشنهاد می کنیم !

 

sql

 

۴- آشنایی و مدیریت بانک های اطلاعاتی

SQL مخفف Structured Query Language یکی از محبوبترین زبان ها برای برنامه نویسی و بانک های اطلاعاتی می باشد.
برای یادگیری و تمرین SQL می توان از بانک اطلاعاتی QL-Server و Access ویا اوراکل استفاده کرد.SQL

نظر به اهمیت و ضرورت استفاده از بانک های اطلاعاتی ، ایجاد ، مدیریت ، بهینه سازی و نرمال سازی بانک های اطلاعاتی در دوره های مختلف برنامه نویسی فوق الذکر اشره و آموزش داده می شود و بررسی تخصصی دوره های SQL  به شکل مجزا نیز ارائه می گردد.